
Stativer & stands
LOGILINK Foldable-stand alone-solar panel 229 7x54x0 2 cm 200 W IP67
LOGILINK Foldable-stand alone-solar panel 229 7x54x0 2 cm 200 W IP67 findes lige nu fra 22.344 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Foldable-stand alone-solar panel, 229,7x54x0,2 cm, 200 W, IP67, black | 1-3 dage | 39 kr.22.383 kr. inkl. fragt | 22.344 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stativer & stands |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK Foldable-stand alone-solar panel, 229,7x54x0,2 cm, 200 W, IP67, |
| Kabellængde | 2 cm |
| Effekt | 200 W |
| EAN | 4052792072082 |
| Produkt-ID | 50307 |
| Forhandlerkategorier | Diverse handelsvarer |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK Foldable-stand alone-solar panel 229 7x54x0 2 cm 200 W IP67 er 22.344 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Omnitronic Højttalerbeslag til M20 mellemrør
Fra 79 kr.
1forhandler

DIMAVERY Guitar Wall-Mount ECO III
Fra 39 kr.
1forhandler

Eurolite sæt: LED KLS Laser Bar Next FX Light sæt: + M-4 Speaker-System Stand
Fra 5.839 kr.
1forhandler

Marantz Pod Pack 1 USB Microphone with Broadcast Stand and Cable
Fra 499 kr.
1forhandler