
Stativer & stands
LOGILINK Foldable-stand alone-solar panel 372 4x70x0 4 cm 400 W IP67
LOGILINK Foldable-stand alone-solar panel 372 4x70x0 4 cm 400 W IP67 findes lige nu fra 42.294 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Foldable-stand alone-solar panel, 372,4x70x0,4 cm, 400 W, IP67, black | 1-3 dage | 39 kr.42.333 kr. inkl. fragt | 42.294 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stativer & stands |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK Foldable-stand alone-solar panel, 372,4x70x0,4 cm, 400 W, IP67, |
| Kabellængde | 4 cm |
| Effekt | 400 W |
| EAN | 4052792072099 |
| Produkt-ID | 50308 |
| Forhandlerkategorier | Diverse handelsvarer |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK Foldable-stand alone-solar panel 372 4x70x0 4 cm 400 W IP67 er 42.294 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

VOGELS POF 7602 OUTDOOR FLOOR STAND FOR LG 55XE4F -
4,8Fra 18.998 kr.
1forhandler

Gravity Lys/ højttaler stativ. Ø35 mm. Max. 300 cm. Max. 30 kg. Gravity SP 5522 B
Fra 629 kr.
1forhandler

SMARTMETAL Fully divisible stand for flat panels up to 90 inch 85 kg single construction
4,8Fra 25.016 kr.
1forhandler

Gravity VARI-TILT Studio Monitor Speaker Stand SP 3202 VT
Fra 629 kr.
1forhandler