
Stik & adaptere
Adam Hall Power Cable Adam Hall Apparat stik x Schuko 0.5 m 3 x 0.75 mm²
Adam Hall Power Cable Adam Hall Apparat stik x Schuko 0.5 m 3 x 0.75 mm² findes lige nu fra 25 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Power Cable - Adam Hall® Apparat stik x Schuko - 0.5 m 3 x 0.75 mm² | 1-2 hverdage | 49 kr.74 kr. inkl. fragt | 25 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stik & adaptere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Power Cable - Adam Hall Apparat stik x Schuko - 0.5 m 3 x 0.75 mm² |
| Kabellængde | 0.5 m |
| Truss/størrelse | 75 mm |
| EAN | 4049521710643 |
| Produkt-ID | A-K3PKD0050 |
| Forhandlerkategorier | Apparatkabler Schuko |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Power Cable Adam Hall Apparat stik x Schuko 0.5 m 3 x 0.75 mm² er 25 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT 3 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 fiber patch cable duplex with ST and SC connectors
4,8Fra 580 kr.
1forhandler

ACT 60 meter Multimode 50/125 OM4 indoor/outdoor cable 4 fibers with LC connectors
4,8Fra 11.380 kr.
1forhandler

ACT Red 5 meter LSZH U/UTP CAT6A patch cable with RJ45 connectors
4,8Fra 350 kr.
1forhandler

ACT 5 meter Multimode 50/125 OM4 polarity B fiber patch cable with MTP female connectors
4,8Fra 6.600 kr.
1forhandler