
Stik & adaptere
DAP Armeret HDMI 2.1 AOC 8K Fiberkabel med guldbelagte stik. 100 m. på tromle
DAP Armeret HDMI 2.1 AOC 8K Fiberkabel med guldbelagte stik. 100 m. på tromle findes lige nu fra 3.159 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Armeret HDMI 2.1 AOC 8K Fiberkabel med guldbelagte stik. 100 m. på tromle | 1-2 hverdage | 0 kr.3.159 kr. inkl. fragt | 3.159 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stik & adaptere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | DAP |
| Model | DAP Armeret HDMI 2.1 AOC 8K Fiberkabel med guldbelagte stik. 100 m. på tromle |
| Opløsning | 8K |
| Kabellængde | 100 m |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 8717748592507 |
| Produkt-ID | FV47100 |
| Forhandlerkategorier | DAP |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for DAP Armeret HDMI 2.1 AOC 8K Fiberkabel med guldbelagte stik. 100 m. på tromle er 3.159 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT Ivory 2 meter U/UTP CAT6A patch cable with RJ45 connectors
4,8Fra 190 kr.
1forhandler

Adam Hall Y-adapter 2 x 6.3 mm jack TRS female to 6.3 mm jack TRS male Adam Hall Connectors
Fra 27,75 kr.
1forhandler

ACT Ivory 15 meter LSZH SFTP CAT6A patch cable snagless with RJ45 connectors
4,8Fra 870 kr.
1forhandler

ACT Green 0.5 meter SFTP CAT6A patch cable snagless with RJ45 connectors
4,8Fra 144 kr.
1forhandler