
Stik & adaptere
HDMI 3 i 1 switch med fjernbetjening. 3 in-1 out. 4K 60Hz & 3D.
HDMI 3 i 1 switch med fjernbetjening. 3 in-1 out. 4K 60Hz & 3D. findes lige nu fra 149 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
S Superprice.dk HDMI 3 i 1 switch med fjernbetjening. 3 in-1 out. 4K 60Hz & 3D. | 1-3 hverdage | 39 kr.188 kr. inkl. fragt | 149 kr. Før 219 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stik & adaptere |
| Forhandlere | Superprice.dk |
| Model | HDMI 3 i 1 switch med fjernbetjening. 3 in-1 out. 4K 60Hz & 3D. |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Opløsning | 4K |
| Tilslutning | HDMI |
| Produkt-ID | 53049 |
| Forhandlerkategorier | Adaptere & konvertere > Adaptere & konvertere > HDMI > HDMI |
| Levering | 1-3 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for HDMI 3 i 1 switch med fjernbetjening. 3 in-1 out. 4K 60Hz & 3D. er 149 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM2 fiber patch cable duplex with SC and ST connectors
4,8Fra 1.030 kr.
1forhandler

OMNITRONIC IP XLR plug 3pin
Fra 39 kr.
1forhandler

Adam Hall AH Audio Cable REAN 2 x RCA male to 2 x RCA male 6 m K4 TCC 0600
Fra 249 kr.
1forhandler

ACT Orange 7 meter LSZH SFTP CAT6A patch cable snagless with RJ45 connectors
4,8Fra 500 kr.
1forhandler