
Stik & adaptere
HOCO Global Rejse Adapter til 200+ lande og territorier hoco
HOCO Global Rejse Adapter til 200+ lande og territorier hoco findes lige nu fra 159 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
DeluxeCovers Global Rejse Adapter til 200+ lande og territorier - hoco™ | 1-2 hverdage | 49 kr.208 kr. inkl. fragt | 159 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stik & adaptere |
| Forhandlere | DeluxeCovers |
| Brand | HOCO |
| Model | HOCO Global Rejse Adapter til 200+ lande og territorier - hoco |
| Opdateringshastighed | 60Hz |
| Spænding | 240V |
| Truss/størrelse | 53 mm |
| Produkt-ID | Hoco_Global_Rejse_Adapter |
| Forhandlerkategorier | Rejse Adapter |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for HOCO Global Rejse Adapter til 200+ lande og territorier hoco er 159 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT Yellow 10 meter LSZH U/FTP CAT6A datacenter slimline patch cable snagless with RJ45 connectors
4,8Fra 1.000 kr.
1forhandler

Eurolite LED Strip flexible Connector 5Pin 12mm
Fra 49 kr.
1forhandler

Neutrik Speakon højttaler kabel 2m MSCA-502/SW IMG STAGE LINE
Fra 236 kr.
1forhandler

ACT 70 meter Multimode 50/125 OM4 indoor/outdoor cable 12 fibers with LC connectors
4,8Fra 28.760 kr.
1forhandler