
Stik & adaptere
LOGILINK HDMI adapter A male to A female 180° slewable 4K/30Hz
LOGILINK HDMI adapter A male to A female 180° slewable 4K/30Hz findes lige nu fra 176 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk HDMI adapter, A male to A female, 180° slewable, 4K/30Hz | 1-3 dage | 39 kr.215 kr. inkl. fragt | 176 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stik & adaptere |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK HDMI adapter, A male to A female, 180° slewable, 4K/30Hz |
| Opdateringshastighed | 30Hz |
| Opløsning | 4K |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792008258 |
| Produkt-ID | 4684 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK HDMI adapter A male to A female 180° slewable 4K/30Hz er 176 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT Black 5 meter flat telephone cable with RJ11 connectors
4,8Fra 92 kr.
1forhandler

ACT 200 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor cable 4 way with LC connectors
4,8Fra 27.890 kr.
1forhandler

ACT Red 0.5 meter SFTP CAT6A patch cable snagless with RJ45 connectors
4,8Fra 144 kr.
1forhandler

Neutrik DAP FSN15 speakON NL4 to speakON NL4 4x 4 mm² Neutrik 1.5 m 1.5
Fra 369 kr.
1forhandler