
Stik & adaptere
LOGILINK HDMI adapter A male to A female 270° slewable 4K/30Hz
LOGILINK HDMI adapter A male to A female 270° slewable 4K/30Hz findes lige nu fra 160 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk HDMI adapter, A male to A female, 270° slewable, 4K/30Hz | 1-3 dage | 39 kr.199 kr. inkl. fragt | 160 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stik & adaptere |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK HDMI adapter, A male to A female, 270° slewable, 4K/30Hz |
| Opdateringshastighed | 30Hz |
| Opløsning | 4K |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792008265 |
| Produkt-ID | 4701 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK HDMI adapter A male to A female 270° slewable 4K/30Hz er 160 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

REAN Jackstik i metalhus stereo blå markering
Fra 19 kr.
1forhandler

ACT Pink 3 meter U/UTP CAT6 patch cable snagless with RJ45 connectors
4,8Fra 160 kr.
1forhandler

Boya adapterkabel 3 5 TRS til Type C 20 cm
Fra 109 kr.
1forhandler

ACT 15 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 fiber patch cable duplex with SC/APC connectors
4,8Fra 920 kr.
1forhandler