
Stik & adaptere
LOGILINK HDMI adapter A male to A female flat angled 4K/30Hz
LOGILINK HDMI adapter A male to A female flat angled 4K/30Hz findes lige nu fra 150 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk HDMI adapter, A male to A female, flat angled, 4K/30Hz | 1-3 dage | 39 kr.189 kr. inkl. fragt | 150 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stik & adaptere |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK HDMI adapter, A male to A female, flat angled, 4K/30Hz |
| Opdateringshastighed | 30Hz |
| Opløsning | 4K |
| Tilslutning | HDMI |
| EAN | 4052792005912 |
| Produkt-ID | 4682 |
| Forhandlerkategorier | Video Kabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK HDMI adapter A male to A female flat angled 4K/30Hz er 150 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT Red 10 meter U/UTP CAT6 patch cable component level with RJ45 connectors
4,8Fra 500 kr.
1forhandler

Superlux kamera mikrofon adapter hot-shoe til 5/8"
Fra 39 kr.
1forhandler

ACT 12 meter Multimode 50/125 OM4(OM3) polarity B fiber trunk cable with 4 MTP/MPO female connectors each side
4,8Fra 26.710 kr.
1forhandler

ACT 50 meter LSZH Multimode 62.5/125 OM1 fiber patch cable duplex with ST and SC connectors
4,8Fra 2.230 kr.
1forhandler