
Stik & adaptere
LOGILINK Socket adapter 2x Euro + 1x safety socket 3500W/250V Whit
LOGILINK Socket adapter 2x Euro + 1x safety socket 3500W/250V Whit findes lige nu fra 100 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Socket adapter, 2x Euro + 1x safety socket, 3500W/250V, Whit | 1-3 dage | 39 kr.139 kr. inkl. fragt | 100 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stik & adaptere |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK Socket adapter, 2x Euro + 1x safety socket, 3500W/250V, Whit |
| Effekt | 3500W |
| Spænding | 250V |
| EAN | 4052792041514 |
| Produkt-ID | 4600 |
| Forhandlerkategorier | Powerkabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK Socket adapter 2x Euro + 1x safety socket 3500W/250V Whit er 100 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT 40 meter Multimode 50/125 OM4 indoor/outdoor cable 8 fibers with LC connectors
4,8Fra 13.630 kr.
1forhandler

ACT Ivory 3 meter U/UTP CAT6A patch cable snagless with RJ45 connectors
4,8Fra 240 kr.
1forhandler

ACT Ivory 20 meter U/UTP CAT6 patch cable with RJ45 connectors
4,8Fra 700 kr.
1forhandler

ACT Pink 15 meter U/UTP CAT6 patch cable snagless with RJ45 connectors
4,8Fra 550 kr.
1forhandler