
Stik & adaptere
LOGILINK Socket adapter 2x Euro 2300W/250V
LOGILINK Socket adapter 2x Euro 2300W/250V findes lige nu fra 96 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Socket adapter, 2x Euro, 2300W/250V, white | 1-3 dage | 39 kr.135 kr. inkl. fragt | 96 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stik & adaptere |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK Socket adapter, 2x Euro, 2300W/250V, |
| Effekt | 2300W |
| Spænding | 250V |
| EAN | 4052792041484 |
| Produkt-ID | 4564 |
| Forhandlerkategorier | Powerkabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK Socket adapter 2x Euro 2300W/250V er 96 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT Grey 2 meter LSZH U/UTP CAT6 patch cable with RJ45 connectors
4,8Fra 160 kr.
1forhandler

Showgear BO-8-S2 8 Schuko's og 2x 16-pin stik
Fra 1.339 kr.
1forhandler

ACT 15 meter singlemode 9/125 OS2 duplex fiber patch cable with LC and IP67 LC connectors
4,8Fra 2.780 kr.
1forhandler

ACT Orange 15 meter LSZH SFTP CAT6A patch cable snagless with RJ45 connectors
4,8Fra 870 kr.
1forhandler