
Stik & adaptere
LOGILINK Socket adapter 3x Euro 1700W/250V
LOGILINK Socket adapter 3x Euro 1700W/250V findes lige nu fra 76 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Socket adapter, 3x Euro, 1700W/250V, white | 1-3 dage | 39 kr.115 kr. inkl. fragt | 76 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stik & adaptere |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK Socket adapter, 3x Euro, 1700W/250V, |
| Effekt | 1700W |
| Spænding | 250V |
| EAN | 4052792041491 |
| Produkt-ID | 4588 |
| Forhandlerkategorier | Powerkabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK Socket adapter 3x Euro 1700W/250V er 76 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

AV-kabel / RCA Kabel / Komposit kabel. Sort. 1.5
4,6Fra 25 kr.
1forhandler

ACT Grey 7 meter LSZH U/UTP CAT6A patch cable with RJ45 connectors
4,8Fra 440 kr.
1forhandler

ACT Green 15 meter LSZH SFTP CAT6A patch cable snagless with RJ45 connectors
4,8Fra 870 kr.
1forhandler

ACT Black 10 meter LSZH U/UTP CAT6 datacenter slimline patch cable snagless with RJ45 connectors
4,8Fra 400 kr.
1forhandler