
Stik & adaptere
LOGILINK Socket adapter 4x Euro 2300W/250V
LOGILINK Socket adapter 4x Euro 2300W/250V findes lige nu fra 80 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk Socket adapter, 4x Euro, 2300W/250V, white | 1-3 dage | 39 kr.119 kr. inkl. fragt | 80 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stik & adaptere |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | LOGILINK |
| Model | LOGILINK Socket adapter, 4x Euro, 2300W/250V, |
| Effekt | 2300W |
| Spænding | 250V |
| EAN | 4052792041507 |
| Produkt-ID | 4597 |
| Forhandlerkategorier | Powerkabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for LOGILINK Socket adapter 4x Euro 2300W/250V er 80 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ACT Red 10 meter U/UTP CAT5E patch cable with RJ45 connectors
4,8Fra 380 kr.
1forhandler

Neutrik Speakon højttaler kabel 20m MSC-220/SW IMG STAGE LINE
Fra 1.689 kr.
1forhandler

ILME Base Casing for 6-pin 1x PG 16
Fra 159 kr.
1forhandler

ACT 250 meter Multimode 50/125 OM3 indoor/outdoor cable 12 fibers with LC connectors
4,8Fra 68.740 kr.
1forhandler