
Stik & adaptere
SOMMER CABLE Adaptercable XLR(M)/Jack stereo 0.15m bk
SOMMER CABLE Adaptercable XLR(M)/Jack stereo 0.15m bk findes lige nu fra 219 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk SOMMER CABLE Adaptercable XLR(M)/Jack stereo 0.15m bk | 1-2 hverdage | 49 kr.268 kr. inkl. fragt | 219 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Stik & adaptere |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | SOMMER CABLE |
| Model | SOMMER CABLE Adaptercable XLR(M)/Jack stereo 0.15m bk |
| Kabellængde | 0.15m |
| Tilslutning | XLR |
| EAN | 4049371073875 |
| Produkt-ID | E-3030741W |
| Forhandlerkategorier | Sommer Cable |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for SOMMER CABLE Adaptercable XLR(M)/Jack stereo 0.15m bk er 219 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

DAP 2 x RCA/Hun (L+R) til 1 x RCA/Han inkl. 2 x 10 kilo-ohm modstande
Fra 59 kr.
1forhandler

ACT Black 3 meter F/UTP CAT5E patch cable with RJ45 connectors
4,8Fra 170 kr.
1forhandler

ACT Ivory 15 meter U/UTP CAT5E patch cable snagless with RJ45 connectors
4,8Fra 540 kr.
1forhandler

Neutrik REAN adapter TINY XLR male receptacle to female XLR
Fra 59 kr.
1forhandler