
Strømfordeling & el
E-Line Schuko Stikdåse 3-Vejs 3 mtr. 3G1 5mm² H05VV-F 230V 16A 3680W
E-Line Schuko Stikdåse 3-Vejs 3 mtr. 3G1 5mm² H05VV-F 230V 16A 3680W findes lige nu fra 376 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk E-Line Schuko Stikdåse 3-Vejs 3 mtr. 3G1,5mm² H05VV-F 230V 16A 3680W | 1-3 dage | 39 kr.415 kr. inkl. fragt | 376 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømfordeling & el |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | E-LINE |
| Model | E-Line Schuko Stikdåse 3-Vejs 3 mtr. 3G1,5mm² H05VV-F 230V 16A 3680W |
| Effekt | 3680W |
| Spænding | 230V |
| EAN | 5705585302628 |
| Produkt-ID | 45987 |
| Forhandlerkategorier | Powerkabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for E-Line Schuko Stikdåse 3-Vejs 3 mtr. 3G1 5mm² H05VV-F 230V 16A 3680W er 376 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Eurolite SBPO-3240B Strøm boks med 32A CEE ind og 7 udtag
Fra 3.079 kr.
1forhandler

Adam Hall Power Link Cable Rean G-Series 1.5 m Adam Hall Cables
Fra 269 kr.
1forhandler

Adam Hall Rean X-Series IP65 x Schuko 1.5 m Adam Hall Cables
Fra 219 kr.
1forhandler

PCE Strømsplitter CEE 32 A 6x Schuko Stik
Fra 3.409 kr.
1forhandler