
Strømfordeling & el
E-Line Stikdåse 3-vejs med jord børnesikker. Hvid. 230V 16A 3680W Uden kabel
E-Line Stikdåse 3-vejs med jord børnesikker. Hvid. 230V 16A 3680W Uden kabel findes lige nu fra 186 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
I INphone.dk E-Line Stikdåse 3-vejs med jord børnesikker. Hvid. 230V 16A 3680W - Uden kabel | 1-3 dage | 39 kr.225 kr. inkl. fragt | 186 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømfordeling & el |
| Forhandlere | INphone.dk |
| Brand | E-LINE |
| Model | E-Line Stikdåse 3-vejs med jord børnesikker. Hvid. 230V 16A 3680W - Uden kabel |
| Effekt | 3680W |
| Spænding | 230V |
| Farve | hvid |
| EAN | 5703873215902 |
| Produkt-ID | 51128 |
| Forhandlerkategorier | Powerkabler |
| Levering | 1-3 dage |
Læs om produktet
Laveste pris for E-Line Stikdåse 3-vejs med jord børnesikker. Hvid. 230V 16A 3680W Uden kabel er 186 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Eurolite LED Neon Flex 230V Slim RGB flexible Connector
Fra 109 kr.
1forhandler

RIGPORT RPL-16S MK2 Power Distributor
Fra 1.419 kr.
1forhandler

Adam Hall Neutrik Powercon True1 gummikabel. 1 5mm². 3 meter
Fra 369 kr.
1forhandler

Neutrik Power Split CEE 16 A 5 pol til 6x Strøm Pro True powercon
Fra 1.259 kr.
1forhandler