
Strømfordeling & el
Eurolite 230V cable for LED IP PAR-64 48x3W 5m
Eurolite 230V cable for LED IP PAR-64 48x3W 5m findes lige nu fra 439 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Eurolite 230V cable for LED IP PAR-64 48x3W 5m | 1-2 hverdage | 49 kr.488 kr. inkl. fragt | 439 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømfordeling & el |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Eurolite |
| Model | Eurolite 230V cable for LED IP PAR-64 48x3W 5m |
| Kabellængde | 5m |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4026397604122 |
| Produkt-ID | E-51914197 |
| Forhandlerkategorier | Eurolite |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Eurolite 230V cable for LED IP PAR-64 48x3W 5m er 439 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Neutrik Powercon gummikabel. 1.5mm². 3 meter
Fra 309 kr.
1forhandler

Neutrik Split Kabel Schuko til Neutrik powerCON splitter 3-vejs 1 2 3m Split / 5
Fra 809 kr.
1forhandler

Neutrik PSSO PowerCon TRUE Extension 3x1.5 10m
Fra 539 kr.
1forhandler
Neutrik PowerCon True1 hun kabelstik (10-16 mm) Power in
Fra 79 kr.
1forhandler