
Strømfordeling & el
Eurolite LED Neon Flex 230V Slim Aluminium Channel 100cm
Eurolite LED Neon Flex 230V Slim Aluminium Channel 100cm findes lige nu fra 99 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LED Neon Flex 230V Slim Aluminium Channel 100cm | 1-2 hverdage | 49 kr.148 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømfordeling & el |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Eurolite |
| Model | Eurolite LED Neon Flex 230V Slim Aluminium Channel 100cm |
| Kabellængde | 100cm |
| Spænding | 230V |
| Materiale | aluminium |
| EAN | 4026397618983 |
| Produkt-ID | E-50499824 |
| Forhandlerkategorier | Neon Flex LED |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Eurolite LED Neon Flex 230V Slim Aluminium Channel 100cm er 99 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Eurolite LED Neon Flex 230V Slim RGB flexible Connector
Fra 109 kr.
1forhandler

Eurolite SB-1100B Power Distributor 32A
Fra 4.709 kr.
1forhandler

Eurolite LED Neon Flex 230V Slim RGB Connection Cord with open wires
Fra 109 kr.
1forhandler

Eurolite SAB-162 16 A CEE Split boks med sikkerhedsøje
Fra 509 kr.
1forhandler