
Strømfordeling & el
Eurolite LED Neon Flex 230V Slim cold white 100cm
Eurolite LED Neon Flex 230V Slim cold white 100cm findes lige nu fra 309 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LED Neon Flex 230V Slim cold white 100cm | 1-2 hverdage | 49 kr.358 kr. inkl. fragt | 309 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømfordeling & el |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Eurolite |
| Model | Eurolite LED Neon Flex 230V Slim cold white 100cm |
| Kabellængde | 100cm |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4026397618693 |
| Produkt-ID | E-50499806 |
| Forhandlerkategorier | Neon Flex LED |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Eurolite LED Neon Flex 230V Slim cold white 100cm er 309 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

NEUTRIK PowerCON TRUE1 Strømudgang -Lille kabler diameter
Fra 89 kr.
1forhandler

Adam Hall Powercon link gummikabel. 1.5mm². 5 meter
Fra 259 kr.
1forhandler

Adam Hall Power Link Cable Rean G-Series 1.5 m Adam Hall Cables
Fra 269 kr.
1forhandler

Showgear Strømboks 32A til 6 x 16 A CEE ud med Volt og Amp meter
Fra 4.449 kr.
1forhandler