
Strømfordeling & el
Eurolite LED Neon Flex 230V Slim green 100cm
Eurolite LED Neon Flex 230V Slim green 100cm findes lige nu fra 309 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LED Neon Flex 230V Slim green 100cm | 1-2 hverdage | 49 kr.358 kr. inkl. fragt | 309 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømfordeling & el |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Eurolite |
| Model | Eurolite LED Neon Flex 230V Slim green 100cm |
| Kabellængde | 100cm |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4026397618655 |
| Produkt-ID | E-50499803 |
| Forhandlerkategorier | Neon Flex LED |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Eurolite LED Neon Flex 230V Slim green 100cm er 309 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

SHOWGEAR PowerCore 32.9s 1 + 9x Schuko + 1x Socapex
Fra 9.489 kr.
1forhandler

Adam Hall Power Link Cable Rean X-Series IP65 0.5 m Adam Hall Cables
Fra 249 kr.
1forhandler

Adam Hall Neutrik Powercon link gummikabel. 1.5mm². 3 meter
Fra 359 kr.
1forhandler

Adam Hall Neutrik Powercon True1 gummikabel. 1 5mm². 1 5 meter
Fra 329 kr.
1forhandler