
Strømfordeling & el
Eurolite LED Neon Flex 230V Slim red 100cm
Eurolite LED Neon Flex 230V Slim red 100cm findes lige nu fra 309 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk LED Neon Flex 230V Slim red 100cm | 1-2 hverdage | 49 kr.358 kr. inkl. fragt | 309 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømfordeling & el |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Eurolite |
| Model | Eurolite LED Neon Flex 230V Slim red 100cm |
| Kabellængde | 100cm |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4026397618648 |
| Produkt-ID | E-50499802 |
| Forhandlerkategorier | Neon Flex LED |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Eurolite LED Neon Flex 230V Slim red 100cm er 309 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Showgear Strømboks 16A til 6 x schuko ud med Volt og Amp meter
Fra 2.649 kr.
1forhandler

SHOWGEAR PowerCore 63.4c 4x CEE 32A
Fra 11.049 kr.
1forhandler

Neutrik Popnitte 3 2 x 11 mm. Sort. Til Speakon/ Powercon. 100 stk.
Fra 99 kr.
1forhandler

Adam Hall Power Link Cable Rean X-Series IP65 3 m Adam Hall Cables
Fra 369 kr.
1forhandler