
Strømfordeling & el
Eurolite Power cable LED PFE-50 1 5m 230V
Eurolite Power cable LED PFE-50 1 5m 230V findes lige nu fra 69 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Eurolite Power cable LED PFE-50, 1,5m, 230V | 1-2 hverdage | 49 kr.118 kr. inkl. fragt | 69 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømfordeling & el |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Eurolite |
| Model | Eurolite Power cable LED PFE-50, 1,5m, 230V |
| Kabellængde | 1,5m |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4026397580891 |
| Produkt-ID | E-40001817 |
| Forhandlerkategorier | Eurolite |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Eurolite Power cable LED PFE-50 1 5m 230V er 69 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

E-Line Schuko Stikdåse 6-Vejs med arbryder og lys. 3 mtr. 3G1 5mm² H05VV-F 230V 16A 3680W
4,8Fra 590 kr.
1forhandler

Adam Hall Powercon True link gummikabel. 1.5mm². IP65. 10 meter
Fra 509 kr.
1forhandler

PSSO CEE compact distributor CEE 3SK
Fra 509 kr.
1forhandler

Adam Hall Neutrik Powercon link gummikabel. 1.5mm². 1 5 meter
Fra 329 kr.
1forhandler