
Strømfordeling & el
Neutrik PSSO PowerCon TRUE Extension 3x1.5 1.5m
Neutrik PSSO PowerCon TRUE Extension 3x1.5 1.5m findes lige nu fra 359 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk PSSO PowerCon TRUE Extension 3x1.5 1.5m | 1-2 hverdage | 49 kr.408 kr. inkl. fragt | 359 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømfordeling & el |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Neutrik |
| Model | Neutrik PSSO PowerCon TRUE Extension 3x1.5 1.5m |
| Kabellængde | 1.5m |
| Tilslutning | PowerCon |
| EAN | 4038111650155 |
| Produkt-ID | E-3024581A |
| Forhandlerkategorier | Psso |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Neutrik PSSO PowerCon TRUE Extension 3x1.5 1.5m er 359 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

SHOWGEAR PowerCore 63.15s 9x Schuko + 2x Socapex
Fra 12.509 kr.
1forhandler

Adam Hall Neutrik Powercon True1 link gummikabel. 1.5mm². IP65. 10 meter
Fra 559 kr.
1forhandler
Neutrik TrueCon 3P han chassis stik Power in
Fra 39 kr.
1forhandler

RIGPORT CEE16 CEE til 3 x 16 CEE 5 pol split boks
Fra 959 kr.
1forhandler