
Strømfordeling & el
OSRAM 64502 230V/150W GX-6.35 25h
OSRAM 64502 230V/150W GX-6.35 25h findes lige nu fra 119 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OSRAM 64502 230V/150W GX-6.35 25h | 1-2 hverdage | 49 kr.168 kr. inkl. fragt | 119 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømfordeling & el |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Osram |
| Model | OSRAM 64502 230V/150W GX-6.35 25h |
| Effekt | 150W |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4052899080751 |
| Produkt-ID | E-88295010 |
| Forhandlerkategorier | Osram |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OSRAM 64502 230V/150W GX-6.35 25h er 119 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Adam Hall Neutrik Powercon True1 gummikabel. 1 5mm². 3 meter
Fra 369 kr.
1forhandler

NEUTRIK PowerCON TRUE1 Strøm Ind små kabler diameter
Fra 89 kr.
1forhandler

SHOWGEAR PowerCore 125.5c 2x CEE 32A + 3x CEE 63A
Fra 14.149 kr.
1forhandler

Eurolite Stikdåse med 5 meter kabel. 1.5 mm². 3 Schuko stik. IP44
Fra 249 kr.
1forhandler