
Strømfordeling & el
OSRAM 64515 230V/300W GX-6.35 15h
OSRAM 64515 230V/300W GX-6.35 15h findes lige nu fra 99 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OSRAM 64515 230V/300W GX-6.35 15h | 1-2 hverdage | 49 kr.148 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømfordeling & el |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Osram |
| Model | OSRAM 64515 230V/300W GX-6.35 15h |
| Effekt | 300W |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4008321746153 |
| Produkt-ID | E-88296010 |
| Forhandlerkategorier | Osram |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OSRAM 64515 230V/300W GX-6.35 15h er 99 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Showgear Powerboks 3 U CEE 32 A ind til 6x Schuko 2x CEE 16 A 5P out
Fra 3.329 kr.
1forhandler

Neutrik Powercon gummikabel. 2.5mm². 10 meter
Fra 559 kr.
1forhandler

Adam Hall Powercon link gummikabel. 1.5mm². 10 meter
Fra 399 kr.
1forhandler

Adam Hall Neutrik Powercon link gummikabel. 1.5mm². 1 5 meter
Fra 329 kr.
1forhandler