
Strømfordeling & el
OSRAM 64575 230V/1000W GX-6.35 15h
OSRAM 64575 230V/1000W GX-6.35 15h findes lige nu fra 99 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OSRAM 64575 230V/1000W GX-6.35 15h | 1-2 hverdage | 49 kr.148 kr. inkl. fragt | 99 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømfordeling & el |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Osram |
| Model | OSRAM 64575 230V/1000W GX-6.35 15h |
| Effekt | 1000W |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4008321098856 |
| Produkt-ID | E-88298010 |
| Forhandlerkategorier | Osram |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OSRAM 64575 230V/1000W GX-6.35 15h er 99 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Eurolite LED Neon Flex 230V Slim warm white 100cm
Fra 309 kr.
1forhandler

Eurolite LED Neon Flex 230V Slim RGB Connection Cord with open wires
Fra 109 kr.
1forhandler

Showgear Breakout boks 16 A CEE 5 pol til 6 Schuko stik
Fra 669 kr.
1forhandler

E-LINE Stikprop vinkel rund med jord sort. 230V 16A
4,8Fra 86 kr.
1forhandler