
Strømfordeling & el
OSRAM 64672 M40 230V/500W GY-9.5 2000h
OSRAM 64672 M40 230V/500W GY-9.5 2000h findes lige nu fra 179 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk OSRAM 64672 M40 230V/500W GY-9.5 2000h | 1-2 hverdage | 49 kr.228 kr. inkl. fragt | 179 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Strømfordeling & el |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Osram |
| Model | OSRAM 64672 M40 230V/500W GY-9.5 2000h |
| Effekt | 500W |
| Spænding | 230V |
| EAN | 4008321098559 |
| Produkt-ID | E-88384210 |
| Forhandlerkategorier | Osram |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for OSRAM 64672 M40 230V/500W GY-9.5 2000h er 179 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



