
Tape, filtre & forbrug
ACCESSORY Gaffa Tape Pro. 50mm x 50m
ACCESSORY Gaffa Tape Pro. 50mm x 50m findes lige nu fra 69 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Gaffa Tape Pro. 50mm x 50m sølv | 1-2 hverdage | 49 kr.118 kr. inkl. fragt | 69 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tape, filtre & forbrug |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | ACCESSORY |
| Model | ACCESSORY Gaffa Tape Pro. 50mm x 50m |
| Kabellængde | 50m |
| Farve | sølv, sort, hvid, grøn |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4018909300400, 4018909306433, 4018909307072, 4018909309632 |
| Produkt-ID | E-30005400, E-30005410, E-30005420, E-30005455 |
| Forhandlerkategorier | Sølv gaffatape · Sort gaffatape · Hvid gaffatape · Kulørt gaffatape |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACCESSORY Gaffa Tape Pro. 50mm x 50m er 69 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
![PVC Tape. 70 ruller Grå [Kun 1 kasse tilbage]](/api/image-proxy?url=https%3A%2F%2Fwww.disconetto.dk%2Fimages%2Fpvc04.jpg)


