
Tape, filtre & forbrug
ACCESSORY Gaffa Tape Standard. 48mm x 50m
ACCESSORY Gaffa Tape Standard. 48mm x 50m findes lige nu fra 59 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Gaffa Tape Standard. 48mm x 50m sølv | 1-2 hverdage | 49 kr.108 kr. inkl. fragt | 59 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tape, filtre & forbrug |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | ACCESSORY |
| Model | ACCESSORY Gaffa Tape Standard. 48mm x 50m |
| Kabellængde | 50m |
| Farve | sølv, sort, hvid |
| Truss/størrelse | 48mm |
| EAN | 4018909304316, 4018909306655, 4018909306679 |
| Produkt-ID | E-30005310, E-30005320, E-30005330 |
| Forhandlerkategorier | Sølv gaffatape · Sort gaffatape · Hvid gaffatape |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ACCESSORY Gaffa Tape Standard. 48mm x 50m er 59 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



