![Adam Hall Gaffa Tape Pro. 38mm x 25m. Grøn [Kun 9 tilbage]](/api/image-proxy?url=https%3A%2F%2Fwww.disconetto.dk%2FImages%2Fah%2F58065GRN_1.jpg)
Tape, filtre & forbrug
Adam Hall Gaffa Tape Pro. 38mm x 25m. Grøn [Kun 9 tilbage]
Adam Hall Gaffa Tape Pro. 38mm x 25m. Grøn [Kun 9 tilbage] findes lige nu fra 49,95 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Gaffa Tape Pro. 38mm x 25m. Grøn [Kun 9 tilbage] | 1-2 hverdage | 49 kr.98,95 kr. inkl. fragt | 49,95 kr. Før 99,95 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tape, filtre & forbrug |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Gaffa Tape Pro. 38mm x 25m. Grøn [Kun 9 tilbage] |
| Kabellængde | 25m |
| Farve | grøn |
| Truss/størrelse | 38mm |
| EAN | 4049521172724 |
| Produkt-ID | R-58065GRN |
| Forhandlerkategorier | Kulørt gaffatape |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Gaffa Tape Pro. 38mm x 25m. Grøn [Kun 9 tilbage] er 49,95 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



