
Tape, filtre & forbrug
GAFER.PL Gaffa Tape Pro. 50mm x 50m. Mat
GAFER.PL Gaffa Tape Pro. 50mm x 50m. Mat findes lige nu fra 129 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Gaffa Tape Pro. 50mm x 50m. Mat sort | 1-2 hverdage | 49 kr.178 kr. inkl. fragt | 129 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tape, filtre & forbrug |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | GAFER.PL |
| Model | GAFER.PL Gaffa Tape Pro. 50mm x 50m. Mat |
| Kabellængde | 50m |
| Farve | sort |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 5903137590053 |
| Produkt-ID | E-30005468 |
| Forhandlerkategorier | Sort gaffatape |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for GAFER.PL Gaffa Tape Pro. 50mm x 50m. Mat er 129 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



