
Tape, filtre & forbrug
PVC Tape 19mm x 33m Brun
PVC Tape 19mm x 33m Brun findes lige nu fra 17 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk PVC Tape - 19mm x 33m Brun | 1-2 hverdage | 49 kr.66 kr. inkl. fragt | 17 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Tape, filtre & forbrug |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Model | PVC Tape - 19mm x 33m Brun |
| Kabellængde | 33m |
| Farve | brun |
| Truss/størrelse | 19mm |
| Produkt-ID | lip-87PVC1933BROWN |
| Forhandlerkategorier | PVC Tape |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for PVC Tape 19mm x 33m Brun er 17 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



