
Truss & scenekonstruktion
Adam Hall Accessories SZK 251 Lashing Strap with Clamp 25 mm 1 m Length
Adam Hall Accessories SZK 251 Lashing Strap with Clamp 25 mm 1 m Length findes lige nu fra 41,75 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Adam Hall Accessories SZK 251 - Lashing Strap with Clamp 25 mm, 1 m Length | 1-2 hverdage | 49 kr.90,75 kr. inkl. fragt | 41,75 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Accessories SZK 251 - Lashing Strap with Clamp 25 mm, 1 m Length |
| Kabellængde | 1 m |
| Truss/størrelse | 25 mm |
| EAN | 4049521459252 |
| Produkt-ID | A-SZK251 |
| Forhandlerkategorier | Tilbehør til Truss og Bro |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Accessories SZK 251 Lashing Strap with Clamp 25 mm 1 m Length er 41,75 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



