
Truss & scenekonstruktion
Adam Hall Accessories SZK 254 Lashing Strap with Clamp 25 mm 4 m Length
Adam Hall Accessories SZK 254 Lashing Strap with Clamp 25 mm 4 m Length findes lige nu fra 71,50 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Adam Hall Accessories SZK 254 - Lashing Strap with Clamp 25 mm, 4 m Length | 1-2 hverdage | 49 kr.120,50 kr. inkl. fragt | 71,50 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Accessories SZK 254 - Lashing Strap with Clamp 25 mm, 4 m Length |
| Kabellængde | 4 m |
| Truss/størrelse | 25 mm |
| EAN | 4049521459276 |
| Produkt-ID | A-SZK254 |
| Forhandlerkategorier | Tilbehør til Truss og Bro |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Accessories SZK 254 Lashing Strap with Clamp 25 mm 4 m Length er 71,50 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS DECOLOCK Distance-Part 70mm bk
Fra 309 kr.
1forhandler

SHOWGEAR Ballast Counterweight for P Truss P (Milos Ø 29 8 mm compatible) 425kg 425 kg black 66 x 66 x 50 cm
Fra 9.599 kr.
1forhandler

ALUTRUSS Gizmo/Clamps Truss Adapter
Fra 1.089 kr.
1forhandler

DECOTRUSS SAC-24 corner /\ 90°
Fra 369 kr.
1forhandler