
Truss & scenekonstruktion
Adam Hall Truss adapter for 35 mm tripod mounts TRA 36
Adam Hall Truss adapter for 35 mm tripod mounts TRA 36 findes lige nu fra 299 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Adam Hall Truss adapter for 35 mm tripod mounts - TRA 36 | 1-2 hverdage | 49 kr.348 kr. inkl. fragt | 299 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | Adam Hall |
| Model | Adam Hall Truss adapter for 35 mm tripod mounts - TRA 36 |
| Kabellængde | 40 cm |
| Truss/størrelse | 35 mm |
| EAN | 4049521177750 |
| Produkt-ID | A-STRA36 |
| Forhandlerkategorier | Adam Hall Stands |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Adam Hall Truss adapter for 35 mm tripod mounts TRA 36 er 299 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. Baseplate. Han
Fra 559 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 3-vejs hjørne (PAL31). 90°. 40 cm. Højre
Fra 2.409 kr.
1forhandler

ALUTRUSS BILOCK BQ2-SPAC21H 2-way Corner 90° bk
Fra 1.889 kr.
1forhandler

Eurolite Halfcoupler til 50 mm. rør. Med Alutruss QL-ET+E-GL kobling. Max. 500 Kg
Fra 309 kr.
1forhandler