
Truss & scenekonstruktion
Alutruss 6082 Firkant Truss. Lige stykke. 21 cm.
Alutruss 6082 Firkant Truss. Lige stykke. 21 cm. findes lige nu fra 1.689 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Alutruss 6082 Firkant Truss. Lige stykke. 21 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.1.738 kr. inkl. fragt | 1.689 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | Alutruss 6082 Firkant Truss. Lige stykke. 21 cm. |
| Kabellængde | 21 cm |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397388855 |
| Produkt-ID | E-6030649A |
| Forhandlerkategorier | Quadlock 6082. 50 mm. |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Alutruss 6082 Firkant Truss. Lige stykke. 21 cm. er 1.689 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

SHOWGEAR Universal Truss Base Plate 600 15 5kg For Pro-30 Step Square and Triangle Trusses
Fra 969 kr.
1forhandler

Alutruss Baseplate. 80 x 80 x 6 mm. 29 Kg
Fra 4.609 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. 6-vejs kryds (AC-61-50). 90°. 50 cm.
Fra 5.639 kr.
1forhandler

ALUTRUSS BILOCK E-GL22 C23-V 2-Way Corner 135°
Fra 1.239 kr.
1forhandler