
Truss & scenekonstruktion
Alutruss 6082 Trekant Truss. 2-vejs hjørne (AC-22). 120°. 50 cm.
Alutruss 6082 Trekant Truss. 2-vejs hjørne (AC-22). 120°. 50 cm. findes lige nu fra 1.999 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Alutruss 6082 Trekant Truss. 2-vejs hjørne (AC-22). 120°. 50 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.2.048 kr. inkl. fragt | 1.999 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | Alutruss 6082 Trekant Truss. 2-vejs hjørne (AC-22). 120°. 50 cm. |
| Opløsning | 290x257 |
| Kabellængde | 50 cm |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397323924 |
| Produkt-ID | E-60302388 |
| Forhandlerkategorier | Trekant 6082. 50 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Alutruss 6082 Trekant Truss. 2-vejs hjørne (AC-22). 120°. 50 cm. er 1.999 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alutruss 6082 Trekant Truss. Element til cirkel Ø 2 meter. Spids op eller ned. 90°
Fra 4.769 kr.
1forhandler

ALUTRUSS DECOLOCK DQ3-S1000 3-Way Cross Beam bk
Fra 1.419 kr.
1forhandler

ALUTRUSS BILOCK E-GL22 C22-H 2-Way Corner 120°
Fra 1.139 kr.
1forhandler

ALUTRUSS TOWERTRUSS TQTR-4000 4-Way Cross Beam
Fra 7.169 kr.
1forhandler