
Truss & scenekonstruktion
Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs hjørne (AL-34). 90°. 50 cm. Venstre
Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs hjørne (AL-34). 90°. 50 cm. Venstre findes lige nu fra 3.169 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs hjørne (AL-34). 90°. 50 cm. Venstre | 1-2 hverdage | 0 kr.3.169 kr. inkl. fragt | 3.169 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs hjørne (AL-34). 90°. 50 cm. Venstre |
| Opløsning | 290x257 |
| Kabellængde | 50 cm |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397323993 |
| Produkt-ID | E-60302402 |
| Forhandlerkategorier | Trekant 6082. 50 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs hjørne (AL-34). 90°. 50 cm. Venstre er 3.169 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS SINGLELOCK POWER PSP-1500 QUICK-LOCK pipe
Fra 769 kr.
1forhandler

SHOWGEAR Ballast Counterweight for P Truss P (Milos Ø 29 8 mm compatible) 425kg 425 kg black 66 x 66 x 50 cm
Fra 9.599 kr.
1forhandler

ALUTRUSS TRILOCK E-GL connecting cone/pivot/pin
Fra 409 kr.
1forhandler

Block and Block Truss adapter til 29-30 cm. truss. 35 mm. Han
Fra 0 kr.
1forhandler