
Truss & scenekonstruktion
Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (AT-36-50). 90°. 50 cm.
Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (AT-36-50). 90°. 50 cm. findes lige nu fra 2.719 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (AT-36-50). 90°. 50 cm. | 1-2 hverdage | 0 kr.2.719 kr. inkl. fragt | 2.719 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (AT-36-50). 90°. 50 cm. |
| Kabellængde | 50 cm |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397605396 |
| Produkt-ID | E-6030240L |
| Forhandlerkategorier | Trekant 6082. 50 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (AT-36-50). 90°. 50 cm. er 2.719 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alutruss 6082 Trekant Truss. Element til cirkel Ø 4 meter. Spids mod inderkant. 90°
Fra 7.639 kr.
1forhandler

AluTruss BILOCK cirkel d=1 5m (inside) vertical ALUTRUSS
Fra 6.969 kr.
1forhandler

ALUTRUSS BILOCK E-GL22 710 2-Way Cross Beam
Fra 999 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (AT-43). 90°. 71/50 cm.
Fra 4.099 kr.
1forhandler