
Truss & scenekonstruktion
Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (AT-37-50). 90°. 50 cm.
Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (AT-37-50). 90°. 50 cm. findes lige nu fra 3.069 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (AT-37-50). 90°. 50 cm. | 1-2 hverdage | 0 kr.3.069 kr. inkl. fragt | 3.069 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (AT-37-50). 90°. 50 cm. |
| Kabellængde | 50 cm |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397604375 |
| Produkt-ID | E-60302407 |
| Forhandlerkategorier | Trekant 6082. 50 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Alutruss 6082 Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (AT-37-50). 90°. 50 cm. er 3.069 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

AluTruss Decolock Firkant Truss. 2-vejs hjørne. 120°. 40 cm.
Fra 2.149 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. Lige stykke. 20 cm
Fra 959 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. Lige stykke. 4 meter
Fra 3.069 kr.
1forhandler

Bralo Truss-Head popnitte. Blank. 4 8 x 21 mm. 2000 Stk
Fra 1.259 kr.
1forhandler