
Truss & scenekonstruktion
Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs hjørne (AC-20-4). 60°. 100/74 30 cm.
Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs hjørne (AC-20-4). 60°. 100/74 30 cm. findes lige nu fra 3.989 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs hjørne (AC-20-4). 60°. 100/74,30 cm. | 1-2 hverdage | 0 kr.3.989 kr. inkl. fragt | 3.989 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs hjørne (AC-20-4). 60°. 100/74,30 cm. |
| Opløsning | 290x257 |
| Kabellængde | 74,30 cm |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397501025 |
| Produkt-ID | E-60302385 |
| Forhandlerkategorier | Trekant 6082. 50 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs hjørne (AC-20-4). 60°. 100/74 30 cm. er 3.989 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

AluTruss Decolock Firkant Truss. 2-vejs afrundet hjørne. 90°. 50 cm.
Fra 3.069 kr.
1forhandler

ALUTRUSS SINGLELOCK POWER PSP-1000 QUICK-LOCK pipe
Fra 709 kr.
1forhandler

AluTruss DECOLOCK DQ2-PAC21H 2-vejs hjørne 90° ALUTRUSS
Fra 819 kr.
1forhandler

ALUTRUSS DECOLOCK DQ1-S1000 1-way Cross Beam bk
Fra 609 kr.
1forhandler