
Truss & scenekonstruktion
Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (AC-45-50). 90°. 50 cm. Højre
Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (AC-45-50). 90°. 50 cm. Højre findes lige nu fra 4.259 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (AC-45-50). 90°. 50 cm. Højre | 1-2 hverdage | 0 kr.4.259 kr. inkl. fragt | 4.259 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (AC-45-50). 90°. 50 cm. Højre |
| Kabellængde | 50 cm |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397604511 |
| Produkt-ID | E-6030240F |
| Forhandlerkategorier | Trekant 6082. 50 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Alutruss 6082 Trekant Truss. 4-vejs T-stykke (AC-45-50). 90°. 50 cm. Højre er 4.259 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

VOGELS PUC 1090 CONNECT-IT LARGE TRUSS ADAPTER -
4,8Fra 1.090 kr.
1forhandler

SMARTMETAL Tiltable wall truss attachment for brackets with three-point coupling
4,8Fra 841 kr.
1forhandler

Alutruss S6082. Sort Firkant Truss. 75 cm. Lige stykke.
Fra 2.659 kr.
1forhandler

DECOTRUSS Quad Spacer Block bk
Fra 299 kr.
1forhandler