
Truss & scenekonstruktion
Alutruss 6082 Trekant Truss. 5-vejs kryds (AC-52-50). 90°. 50 cm.
Alutruss 6082 Trekant Truss. 5-vejs kryds (AC-52-50). 90°. 50 cm. findes lige nu fra 5.119 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Alutruss 6082 Trekant Truss. 5-vejs kryds (AC-52-50). 90°. 50 cm. | 1-2 hverdage | 0 kr.5.119 kr. inkl. fragt | 5.119 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | Alutruss 6082 Trekant Truss. 5-vejs kryds (AC-52-50). 90°. 50 cm. |
| Kabellængde | 50 cm |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397604498 |
| Produkt-ID | E-6030240H |
| Forhandlerkategorier | Trekant 6082. 50 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Alutruss 6082 Trekant Truss. 5-vejs kryds (AC-52-50). 90°. 50 cm. er 5.119 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alutruss Baseplate. 80 x 80 x 8 mm. 38 Kg
Fra 5.119 kr.
1forhandler

ALUTRUSS QUADLOCK ROAD S6082T-35(50) 3-Way T-Piece
Fra 4.259 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 2-vejs hjørne (PAC25). 90°. 40 cm
Fra 1.629 kr.
1forhandler

AluTruss Decolock Firkant Truss. 2-vejs hjørne. 90°. 40 cm.
Fra 2.039 kr.
1forhandler