
Truss & scenekonstruktion
Alutruss 6082 Trekant Truss. Lige stykke. 29 cm.
Alutruss 6082 Trekant Truss. Lige stykke. 29 cm. findes lige nu fra 1.179 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Alutruss 6082 Trekant Truss. Lige stykke. 29 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.1.228 kr. inkl. fragt | 1.179 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | Alutruss 6082 Trekant Truss. Lige stykke. 29 cm. |
| Opløsning | 290x257 |
| Kabellængde | 29 cm |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397323818 |
| Produkt-ID | E-60302353 |
| Forhandlerkategorier | Trekant 6082. 50 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Alutruss 6082 Trekant Truss. Lige stykke. 29 cm. er 1.179 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Block and Block Justerbar truss adapter 18-59 cm. 35 mm. Han
Fra 0 kr.
1forhandler

Block and Block 2 stk. Wind-up stativ 4 8m./150kg. Block&Block Delta-100 med truss adaptor AM3501
Fra 0 kr.
1forhandler

ALUTRUSS DECOLOCK DQ2-SPAC22V 2-way Corner 120°bk
Fra 1.729 kr.
1forhandler

AluTruss DECOLOCK DQ2-WPM wall mounting plate MALE ALUTRUSS
Fra 479 kr.
1forhandler