
Truss & scenekonstruktion
Alutruss 6082 Trekant Truss. Lige stykke. 71 cm.
Alutruss 6082 Trekant Truss. Lige stykke. 71 cm. findes lige nu fra 1.369 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk Alutruss 6082 Trekant Truss. Lige stykke. 71 cm. | 1-2 hverdage | 49 kr.1.418 kr. inkl. fragt | 1.369 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | Alutruss 6082 Trekant Truss. Lige stykke. 71 cm. |
| Opløsning | 290x257 |
| Kabellængde | 71 cm |
| Truss/størrelse | 50 mm |
| EAN | 4026397551259 |
| Produkt-ID | E-60302357 |
| Forhandlerkategorier | Trekant 6082. 50 mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for Alutruss 6082 Trekant Truss. Lige stykke. 71 cm. er 1.369 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alutruss 6082 Trekant Truss. Element til cirkel Ø 4 meter. Spids mod inderkant. 90°
Fra 7.639 kr.
1forhandler

DECOTRUSS SAT-35 T-piece 3-way vertical
Fra 499 kr.
1forhandler

ALUTRUSS BILOCK E-GL22 C23-V 2-Way Corner 135°
Fra 1.239 kr.
1forhandler

ALUTRUSS DECOLOCK DQ3-SPAT36 3-Way T-Piece 90° bk
Fra 3.029 kr.
1forhandler