
Truss & scenekonstruktion
ALUTRUSS Aluminium Tube 6082 50x2mm 5m
ALUTRUSS Aluminium Tube 6082 50x2mm 5m findes lige nu fra 1.359 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk ALUTRUSS Aluminium Tube 6082 50x2mm 5m black | 1-2 hverdage | 49 kr.1.408 kr. inkl. fragt | 1.359 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | ALUTRUSS Aluminium Tube 6082 50x2mm 5m |
| Kabellængde | 5m |
| Materiale | aluminium |
| EAN | 4026397691894 |
| Produkt-ID | E-6020677K |
| Forhandlerkategorier | Universal Truss Tilbehør |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for ALUTRUSS Aluminium Tube 6082 50x2mm 5m er 1.359 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris



