
Truss & scenekonstruktion
AluTruss BILOCK BQ2-71cm 2 kant truss stykke ALUTRUSS
AluTruss BILOCK BQ2-71cm 2 kant truss stykke ALUTRUSS findes lige nu fra 909 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk BILOCK BQ2-71cm 2 kant truss stykke - ALUTRUSS | 1-2 hverdage | 49 kr.958 kr. inkl. fragt | 909 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss BILOCK BQ2-71cm 2 kant truss stykke - ALUTRUSS |
| Kabellængde | 71cm |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397390841 |
| Produkt-ID | E-60210211 |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss BILOCK BQ2-71cm 2 kant truss stykke ALUTRUSS er 909 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Alutruss Base Plate SDQM 40x40
Fra 3.069 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. 3-vejs T-stykke (PAT-35). 90°. 58/40 cm
Fra 2.309 kr.
1forhandler

ALUTRUSS DECOLOCK DQ3-SPAC41 4-Way Cross Piece bk
Fra 2.929 kr.
1forhandler

Adam Hall Accessories EUROTRUSS ROLL BOARD 381044 EUROTRUSS Roller Board with 4 x 100 mm Rolls
Fra 1.119 kr.
1forhandler