
Truss & scenekonstruktion
AluTruss BILOCK BQ2-PAC20H 2-vejs hjørne 60° ALUTRUSS
AluTruss BILOCK BQ2-PAC20H 2-vejs hjørne 60° ALUTRUSS findes lige nu fra 1.359 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk BILOCK BQ2-PAC20H 2-vejs hjørne 60° - ALUTRUSS | 1-2 hverdage | 49 kr.1.408 kr. inkl. fragt | 1.359 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss BILOCK BQ2-PAC20H 2-vejs hjørne 60° - ALUTRUSS |
| Kabellængde | 29 cm |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397221015 |
| Produkt-ID | E-60210232 |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss BILOCK BQ2-PAC20H 2-vejs hjørne 60° ALUTRUSS er 1.359 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

ALUTRUSS SINGLELOCK circle 1m (inner)
Fra 2.409 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Trekant Truss cirkel. Spids op eller ned. Indvendig diameter: 4 meter
Fra 33.549 kr.
1forhandler

Block and Block Truss adapter til 29-30 cm. truss. 35 mm. Hun
Fra 399 kr.
1forhandler

Eurolite TAH-35M Truss adapter large
Fra 609 kr.
1forhandler