
Truss & scenekonstruktion
AluTruss BILOCK BQ2-PAC41H 4-vejs X-stykke ALUTRUSS
AluTruss BILOCK BQ2-PAC41H 4-vejs X-stykke ALUTRUSS findes lige nu fra 2.039 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk BILOCK BQ2-PAC41H 4-vejs X-stykke - ALUTRUSS | 1-2 hverdage | 0 kr.2.039 kr. inkl. fragt | 2.039 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss BILOCK BQ2-PAC41H 4-vejs X-stykke - ALUTRUSS |
| Kabellængde | 29 cm |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397221138 |
| Produkt-ID | E-60210258 |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss BILOCK BQ2-PAC41H 4-vejs X-stykke ALUTRUSS er 2.039 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. Lige stykke. 20 cm
Fra 959 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Firkant Truss. 2-vejs hjørne. 60°. 1 meter
Fra 3.379 kr.
1forhandler

AluTruss BILOCK BQ2-PAC20V 2-vejs hjørne 60° ALUTRUSS
Fra 1.459 kr.
1forhandler

AluTruss DECOLOCK DQ2-75 cm 2 kant truss ALUTRUSS
Fra 729 kr.
1forhandler