
Truss & scenekonstruktion
AluTruss BILOCK BQ2-PAC41V 4-vejs X-stykke ALUTRUSS
AluTruss BILOCK BQ2-PAC41V 4-vejs X-stykke ALUTRUSS findes lige nu fra 2.149 kr. hos 1 forhandler.
Priser og forhandlere
Sorteret efter laveste pris først. Tabellen viser bedste pris pr. forhandler for dette produktnavn.
| Forhandler | Levering | Fragt | Pris | Butik |
|---|---|---|---|---|
Disconetto.dk BILOCK BQ2-PAC41V 4-vejs X-stykke - ALUTRUSS | 1-2 hverdage | 0 kr.2.149 kr. inkl. fragt | 2.149 kr. | Gå til butik |
Specifikationer
| Kategori | Truss & scenekonstruktion |
| Forhandlere | Disconetto.dk |
| Brand | AluTruss |
| Model | AluTruss BILOCK BQ2-PAC41V 4-vejs X-stykke - ALUTRUSS |
| Kabellængde | 29 cm |
| Truss/størrelse | 50mm |
| EAN | 4026397221145 |
| Produkt-ID | E-60210259 |
| Forhandlerkategorier | BILOCK BQ2 - 50mm |
| Levering | 1-2 hverdage |
Læs om produktet
Laveste pris for AluTruss BILOCK BQ2-PAC41V 4-vejs X-stykke ALUTRUSS er 2.149 kr. Der er 1 forhandler med et aktuelt affiliate-link i oversigten.
Prisfordeling
Søjlerne viser, hvor mange forhandlerpriser der ligger på hver konkret pris.
Antal forhandlerpriser pr. pris
Relaterede produkter

Truss Adapter med 28 mm. spigot. Manfrotto C4485
Fra 999 kr.
1forhandler

Alutruss 6082 Firkant Truss. Endeplade/ fod "hun". 50 x 50 cm.
Fra 1.239 kr.
1forhandler

ALUTRUSS DECOLOCK DQ4-SBPM with Connector Set bk
Fra 1.089 kr.
1forhandler

AluTruss Decotruss Pro. Trekant Truss. Lige stykke. 50 cm
Fra 959 kr.
1forhandler